Застереження - Znyzhka Ua

Застереження

Сайт не надає медичних консультацій

Продукти й заяви про певні продукти, опубліковані на цьому сайті, не оцінювались Управлінням із контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США (United States Food and Drug Administration) і не можуть використовуватися для діагностики, лікування, усунення симптомів або запобігання захворювань.

Цей сайт не призначений для встановлення діагнозу, лікування або медичної консультації. Продукти, послуги, інформація та інший контент, представлені на цьому сайті, включно з відомостями, які можуть бути опублікованими безпосередньо на цьому сайті або пропонуватись у вигляді посилання на сторонні вебсайти, надаються виключно з інформаційною метою. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем або іншим медичним працівником щодо будь-яких медичних питань, встановлення діагнозу або методів лікування.

Цей сайт не рекомендує самолікування за наявності проблем зі здоров’ям. Інформація на цьому сайті не є вичерпною. Якщо у вас виникнуть запитання, пов’язані зі здоров’ям, негайно зверніться до медичного працівника. Ніколи не нехтуйте медичними консультаціями та не відкладайте відвідування лікаря на основі інформації, яку ви можете прочитати на цьому сайті.

Не рекомендується використовувати інформацію або послуги на цьому сайті для діагностики або лікування будь-яких захворювань чи для призначення будь-яких медичних засобів або методів лікування. Необхідно завжди консультуватися зі своїм лікарем і вивчати інформацію, надану виробником продукту, а також будь-яку інформацію на етикетці або упаковці продукту. Кожна людина може мати індивідуальні особливості й по-різному реагувати на різні продукти.

Коментарі, що залишають на будь-яких форумах сайту працівники або користувачі сайту, — це виключно їхні особисті погляди як фізичних осіб. Вони жодним чином не пов’язані з нашими офіційними заявами та не представляють позицію або точку зору Znyzhka Ua. Оцінки продуктів, поставлені будь-якими поточними чи колишніми співробітниками або користувачами сайту, виражають виключно їхні точки зору як фізичних осіб і не мають розглядатися як заміна відповідної медичної допомоги чи консультації медичного працівника.

Завжди перевіряйте інформацію на етикетці або упаковці продукту перед його використанням. Якщо виявлено розбіжності, покупці мають орієнтуватися на інформацію, указану на етикетці або упаковці продукту. Щоб отримати роз’яснення щодо відомостей на етикетці й упаковці, а також рекомендацій із використання, слід звернутися безпосередньо до виробника.

Znyzhka Ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену на сайті, стосовно рекомендацій щодо прийому дієтичних добавок для досягнення будь-яких результатів, пов’язаних зі здоров’ям. Продукти й заяви про певні поживні речовини або продукти не оцінювались Управлінням із контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США. Дієтичні продукти не призначені для лікування, усунення симптомів або запобігання захворювань. Перш ніж починати прийом добавок, будь-яку програму тренування або харчування, проконсультуйтеся з медичним працівником. Znyzhka Ua не надає жодних гарантій стосовно будь-яких товарів або послуг, що продаються.

Znyzhka Ua не несе відповідальності за будь-яку шкоду, завдану інформації або послугам, навіть якщо нам указували на можливість завдання шкоди.

Зображення носять ілюстративний характер

Фотографії продукції мають лише ілюстративний характер. Так як освітлення, під час фотографування, може суттєво змінювати колір коробочок, флаконів та забарвлення парфумованої рідини, не сприймайте з точністю кольори на зображеннях.

Іноді виробники змінюють форму пляшечки продукту, колір коробки, і т. д. Зміст та назва продукту залишаються незмінними. В такому випадку ми можемо в один і той же час продавати обидві версії одного й того самого продукту. Тому нова упаковка іноді зовсім не відповідає тому зображенню, що є на наших сторінках.