Умови повернення та обміну - Znyzhka Ua

Умови повернення та обміну

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення та обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

При отриманні товару Післяплатою перевірку товару необхідно здійснювати в обов’язковому порядку при отриманні товару кур’єрською службою, якщо ви виявили, що товар пошкоджений, упаковка розкрита і товару не вистачає, заповніть акт в кур’єрській службі, і поверніть нам товар. Якщо ви забрали товар без перевірки, а потім виявили, що товар розбитий або коробка не герметична, товару не вистачає, претензії не приймаються так як це не є гарантійним випадком без підтверджуючих матеріалів що товар було приведено не товарний вигляд не вами. При виявленні якоїсь проблеми по товару як можна швидше зв’яжіться з менеджером по e-mail info@znyzhka-ua.com для отримання інформації про подальших діях!

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.

Контакти

E-mail: info@znyzhka-ua.com
Адреса: C. Alcalde José Puertes, 5, 46910 Alfafar, Valencia, España

Ми з радістю відповімо на всі ваші питання стосовно розірвання договору без зазначення причини, якщо ви зв’яжетесь з нами за адресою електронної пошти info@znyzhka-ua.com